ECONOMY Paket

detaylı bilgi
Anasayfa > ECONOMY
Genel Özellikler


Kendiniz manuel olarak sınırsız sayıda ürün, marka ekleyebilirsiniz. 100 adete kadar Kategori, Altkategori ekleyebilirsiniz. Sitenize ait 10 Adet Mail Hesabı Oluşturabilirsiniz. Ürünlerinize 1 ana görsel dışında istediğiniz sayıda büyük boyutlu görsel ekleyebilirsiniz. Bütün ürünlere, ürün gruplarına,markalara özel veya tek ürüne özel kar veya indirim marjı tanımlayabilir, istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Yönetim Panelinizden siparişlerinizi takip edebilir, sıralayabilir ve detaylı görüntüleyebilirsiniz. Kendinize ait Bütün Bankaların sanal pos hizmetinden faydalanarak taksitli, % 0 komisyonlu tek çekim, teslimatta ödeme veya havale ile satış yapabilirsiniz. Farklı çeşit şablonumuzdan birini ücretsiz tercih edebilir ya da kendi tasarımınızı uygulatabilirsiniz.


Ürün Yönetimi


100 adete kadar Kategori, Altkategori ekleyebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz. Manuel olarak ürün ekleyebilir, tamamen Türkçe panelinizden ürününüzün fiyatını, markasını, modelini, ürün grubunu, KDV oranını, stok durumunu, özelliklerini ve resmini girebilirsiniz. Eklediğiniz ürünü internete kapalı ya da açık konumlandırabilirsiniz. Ürünlerinize 1 ana görsel dışında istediğiniz sayıda büyük boyutlu görsel ekleyebilirsiniz. Anasayfanızda Vitrin Ürünleri, Yeni Ürünler, Haftanın Ürünleri, En Çok Satanlar listelerinizi siz belirleyebilir, sınırsız sayıda artırabilir, istediğiniz şekilde sıralayabilir ya da tüm bu işlemleri otomatik değişime bağlayabilirsiniz. Fiyat Düzenleme Yardımcısından bütün ürünlere, ürün gruplarına, markalara veya tek ürüne özel kar veya indirim marjı tanımlayabilir, istediğiniz zaman değişiklik yapabilirsiniz. Dileğiniz ürün grubunu ya da tek ürünü internete kapatıp açabilirsiniz.


Üye Yönetimi


Haber listenize eklenen ya da tüm üyeleriniz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, silebilir, dilerseniz üyelerinizin mail adreslerini listeleyebilirsiniz veya excel'e atabilirsiniz.


Sipariş Yönetimi


Yönetim Panelinizden siparişlerinizi takip edebilir, sıralayabilir ve detaylı görüntüleyebilir ve satış temsilcinize mail atabilirsiniz. Müşterinize siparişle ilgili durum bilgisi verebilirsiniz. Provizyon uygulamasına istinaden siparişlerinizi "Onaylı" ya da "Onaysız" uyarıları ile görüntülersiniz. Dilerseniz müşterinizin size provizyon tutarı bilgisini vermesi ile panelden siparişi siz onaylı hale getirebilirsiniz.


Web Yönetimi


Seçtiğiniz şablona istinaden üst ve orta bannerınızı yönetim panelinizden yönetebilirsiniz. Resim ve Flash çalışmanızı ekleyebilir, dilediğiniz zaman Sebil ortak ayarlarına geri de dönebilirsiniz. Sitenizde anket yaratabilir ve sonuçlarını takip edebilirsiniz. Ürün grubu ya da ürün bazında ziyaret hitlerini tarihsel ve detaylı takip edebilirsiniz.


Tanımlar


Günlük döviz güncellemesi tarafımızdan gerçekleşmekte, ayrıca gün içerisindeki kur dalgalanmalarına karşı güncel verileri yansıtmanız için müdahale noktası da admin panelinizde bulunmaktadır.
Vitrinde görünen kredi kartını avantajlı ve kullanışlı gördüğünüze göre siz seçebilirsiniz.
Kampanaya Kredi Kartı Tanımlama: Kar oranınızın kredi kartı oranını karşıladığı durumlarda peşin fiyatına taksit gibi bir uygulama yapabilir, seçtiğiniz kartı kampanya kredi kartı olarak lanse edebilirsiniz, bu kampanyalı seçenek ile satışa çıkabilecek ürünleri siz belirleyebilirsiniz.
Firma Bilgilerinizi değiştirebilir, güncelleyebilirsiniz.
ADSL başvurularınızı, iş başvurularınızı ve ürün yorumlarını yönetici panelinizden takip edebilirsiniz.
Müşterilerinize site üzerinden online destek verebilirsiniz.
Puan Dilerseniz tüm ürünlerinize, dilerseniz ürün grubuna özel ya da tek ürüne özel puan tanımlayabilirsiniz. Müşterilerinizin sitenizden yapacakları alışverişlerde puan kazanır, bir sonraki siparişlerinde puanları karşılığında indirim sağlanır.


Güvenlik


Elektronik ödeme alanları SSL güvencesi altında olan sayfanızda güvenliğinizi artırabilmek amacıyla 3D security uygulamasını tercih edilmiştir.


3D Security Nedir?


3D Secure, Internet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bir ek güvenlik sistemidir. 3D security sisteminde, müşteriler herhangi bir ödeme işlemi sırasında kart sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek, Kredi Kartına ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir.
Böylelikle kart numarası, son kullanma tarihi ve CVV bilgileri başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifreyi sadece kart sahibi bildiği için ve kendi bankanızın web sitesi dışında kullanmadığı için elektronik güvenliği sağlanmış olur.


Arama Motoru Optimizasyonu


Arama Motoru Optimizasyonu; bir web sitesinin hedef arama kelimelerinde Google,MSN vb. internet kullanıcılarının %95 tercih ettiği Arama Motorları'nda ilk bir kaç sayfada,daha üst sırada çıkmasını sağlayacak web site içi ve web sitesi dışında çeşitli etkenlerin analiz edilerek yapılan iyileştirme ve düzenlemelerin uygulanması ve geliştirilmesidir.. Arama Motorları Optimizasyon süreci uygulanarak bir kurumun web sitesi ürünlerini kullanması gereken potansiyel müşteriye Google,MSN vb. belli başlı Arama Motorları 'nda ilk önce ulaşır. Bu nedenle de Arama Motoru Optimizasyonu ; gerek bir kurumun tanıtımı açısından ve gerekse o kurumun dünyanın herhangi bir yerindeki çocuktan yaşlısına potansiyel müşterilere ulaşmak ve kazancını katlamak açısından gerçekten de stratejik önem taşımaktadır. Arama motoru optimizasyonu yaparak arama motorlarında sıralamalarda ilk sayfalarda daha üst sırada çıkarak daha çok kullanıcıya fazlaca reklam bedeli ödemeden ulaşırsınız. Arama motoru optimizasyon veya SEO olarak adlandırılan işlemler; Web site içi optimizasyon ve web site dışı optimizasyonu olmak üzere iki ayrı grupta değerlendirilebilir.
Web site dışındaki, faaliyetler için, bir çok şirket kurulmuş ve faaliyet göstermektedir. Burada amaç arama motoruna sitemizin "Bilinen","Sevilen","Tanınmış","Yaygın Kullanılan","İlgili Sektörde Faaliyet Gösteren" bir site olduğu mesajını vermektir. İşin bu kısmında satın alacağınız e-ticaret yazılımının bir etkisi olmayacak ve farklı çalışmalar yapmanız gerekecektir. Bu hizmetler için ücret ödemek istemez iseniz, İnternette bloklarda, forumlarda, site rehberlerinde sitenizin mümkün olduğunca çok yer almasına çalışmalısınız. İkinci grup, yani web sitesi içi optimizasyonlar konusunda ise, satın aldığınız yazılım sürekli kendini yenilemeli ve arama motorlarının algoritmalarına uygun olarak, e-ticaret sitesinin içeriğini en iyi şekilde ifade edebilmelidir. Webaktuel e-ticaret yazılımı on yıla yakın bir süredir bu konuda ArGe çalışmaları yapmakta, müşterilerinin arama motorlarından daha fazla ziyaretçi alabilmeleri için mimarisini sürekli geliştirmektedir.
Her kategoride bağımsız Meta alanların yönetim imkanı
Her üründe bağımsız Meta alanların yönetim imkanı
Ürün sayfa adlarında HTML adresleme imkanı
Resim adlarında metin bildirimi özelliği
Site Meta Bilgileri Yönetimi
Resim adlarında metin bildirimi özelliği
Google Analytics Uyumluluğu
Otomatik Meta Oluşturma Sihirbazı
Toplu SEO Tanımlayabilme


Fiyat Karşılaştırma Siteleri


Akakce.com ürün fiyatlarının ve aynı zamanda teknik özelliklerinin de karşılaştırabildiği bir fiyat karşılaştırma sitesidir. WebAktuel sayesinde tüm ürünlerinizin Akakce.com üzerinde de yayınlanabilmesini sağlarsınız.

Cimri.com ürün fiyatlarının ve aynı zamanda teknik özelliklerinin de karşılaştırabildiği bir fiyat karşılaştırma sitesidir. WebAktuel sayesinde tüm ürünlerinizin Cimri.com üzerinde de yayınlanabilmesini sağlarsınız.

Ucuzu.com ürün fiyatlarının ve aynı zamanda teknik özelliklerinin de karşılaştırılabildiği bir fiyat karşılaştırma sitesidir. WebAktuel sayesinde tüm ürünlerinizin Ucuzu.com üzerinde de yayınlanabilmesini sağlar, tüketicilere sunabilirsiniz.

Nekadar.com ürün fiyatlarının karşılaştırabildiği bir fiyat karşılaştırma sitesidir. WebAktuel sayesinde tüm ürünlerinizin Nekadar.com üzerinde de yayınlanabilmesini sağlarsınız ve tüketicilere sunabilirsiniz.

Kac-lira.com ürün fiyatlarının karşılaştırabildiği bir fiyat karşılaştırma sitesidir. WebAktuel sayesinde tüm ürünlerinizin Kac-lira.com üzerinde de yayınlanabilmesini sağlarsınız ve tüketicilere sunabilirsiniz