MÜŞTERİ YORUMLARI

sizde yorum yazarak diğer müşterilere yardımcı olabilirsiniz
Anasayfa > Müşteri Yorumları

WEBAKTUEL AİLESİ

Müşterilerimizin yaptıkları o değerli yorumları buradan takip edebilirsiniz. Sizde bizim hakkimızda yorum yazarak diğer kişilere yardımcı olabilirsiniz. Değerli yorumlarınız için teşekkürler. + Yorum yazmak için tıklayın...

MÜŞTERİMİZ

- Ramazan Şahin

Firmamız için bir sanal mağaza açmaya karar verdiğimizde yapmış olduğumuz araştırmalar Webaktuel sisteminde karar kıldık. Hemen sitemizi kurdular sitemiz çok kısa zamanda yayına girdi. Çok güzel bir site oldu. Henüz e-ticaret işinde yeni olmamıza rağmen firma personelinin yakın ilgisi ve desteği sayesinde hiç zorluk çekmeden konuya adapte olduk. Şimdi Webaktuel'le daha büyük hedeflere doğru yürüyoruz.

İzmir - 12.04.2013

MÜŞTERİMİZ

- Mustafa Yücel

Webaktuel ailesi olarak kuruluşumuza göstermiş olduğunuz ilgi-alaka,samimiyet,hoşgörü,hassasiyet ve duyarlılığınız için gerçekten teşekkür ederiz.. Hizmet kalitenizin öncülüğü ve liderliği her anlamda bizlere çalışma hayatımıza olumlu dönüşler sağlamıştır. Destek ekibinizin profesyonel bir vizyona sahip olduğu ap açık ortadadır.Rica ve istekleri hızlıca değerlendirmeniz de ayrı bir pozitif duruşu getiriyor. Teşekkürler Webaktuel.

Erzurum - 22.03.2013

MÜŞTERİMİZ

- Murat Yılmaz

E-ticaret sektörne 2006 yılında giriş yapan firmamız, 2010 yılında Webaktuel ile çalışmaya başladı. Bu birliktelik, gerek teknik destek, gerek müşteri ilişkileri gerekse de ekonomik olarak Webaktuel’i bizim için vazgeçilmez bir iş ortaği yaptı. Hızlı ve zamanında hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkürü bir borç biliriz.

Ankara - 13.03.2013